Nepodprt brskalnik

Spletni brskalnik, ki ga trenutno uporabljate, ni več podprt, zato funkcije tega spletnega mesta morda ne bodo delovale po pričakovanjih. Svetujemo vam, da posodobite na trenutno podprt brskalnik (kot je Chrome, Edge ali Firefox), da izboljšate svojo varnost, hitrost in splošno izkušnjo.

Prijava / Prijavite se

Gear4music članstvo vam omogoča hiter ogled in spremljanje vaših prejšnjih naročil, ter prijavo za prejemanje naših aktualnih ponudb in popustov.
  • Električne kitare

      Blagovne znamke kitar

      • Gear4music
      • G4M
      • Hartwood
      • Charvel
      • Epiphone
      • ESP
      • EVH
      • Fender
      • Fender Custom Shop
      • Gibson
      • Gibson Custom
      • Gretsch
      • Ibanez
      • Jackson
      • JET Guitars
      • Music Man
      • PRS
      • Rickenbacker
      • Schecter
      • Sterling by Music Man
      • Spira
      • Squier by Fender
      • Yamaha
      • Prikaži vse blagovne znamke

      Vrste kitar

      • Paketi za začetnike
      • Električne kitare za začetnike
      • Kitare z votlim trupom
      • Otroške kitare
      • Kitare za levičarje/ke
      • Lap Steel
      • SESTAVI SAM kitarski kompleti
    • Kitare z razširjenim dosegom

      • 7-strunske kitare
      • 8 Strip kitare
      • 12-strunske kitare
      • Kitare z dvojnim vratom
      • Baritonske kitare
      • Večkratne kitare

      Kitarski ojačevalci

      • Gear4music
      • G4M
      • Hartwood
      • Blackstar
      • Boss
      • EVH
      • Fender
      • Laney
      • Line 6
      • Marshall
      • Orange
      • Peavey
      • PRS
      • Roland
      • Vox
      • Yamaha
      • Več Amp blagovnih znamk
    • Vrste ojačevalnikov za kitare

      • Combo kitarski ojačevalci
      • Ojačevalne glave
      • Zvočne skrinje
      • Ventilski ojačevalci za kitare
      • Ojačevalci za slušalke
      • Kitarski ojačevalci za vadbo

      Dodatki za ojačevalce

      • Napajalniki ojačevalcev
      • Primeri ojačevalcev
      • Zaščita za ojačevalce
      • Nožna stikala
      • Deli in rezervni deli
      • Stojala za ojačevalce

      Oprema za pedale

      • Pedalboardi
      • Patch kabli
      • Regulatorji pedal
      • Kabli za razdelitev moči
      • Napajalniki
    • Pedali za kitare

      • Amp Simulator pedali
      • Boost pedali
      • Chorus pedali
      • Kompresor pedali
      • Delay pedali
      • Distortion pedali 
      • Drum Machine pedali
      • EQ pedali
      • Flanger pedali
      • Fuzz pedali
      • Pedali za kitarske sintetizatorje
      • Looper pedali
      • Multi Effects pedali 
      • Octave pedali
      • Overdrive pedali
      • Paketi pedal
      • Phaser pedali 
      • Reverb pedali
      • Tremolo pedali
      • Wah pedali
      • Več pedal za kitare
    • Dodatki za kitare

      • Pribor - kompleti
      • Torbe in kovčki
      • Kabli
      • kapodasters
      • Čiščenje in pripomočki
      • DVD in poučevanje
      • Zaščita za ušesa
      • Darila in oblačila
      • Kitarski vmesniki
      • Zvok kitare
      • Deli in rezervni deli
      • Trzalice in držala za trzalice
      • Pickupi
      • Diapozitivi
      • Stojala in pohištvo
      • Pasovi in sponke za pasove
      • Strune
      • Uglaševalniki
      • Brezžični sistemi
      • Več kitaro dodatki

      Razprodaja kitar

  • Akustične kitare

      Blagovne znamke akustičnih kitar

      • Gear4music
      • Hartwood
      • Cordoba
      • Epiphone
      • Fender
      • Furch
      • Gibson
      • Gibson Custom
      • Guild
      • Ibanez
      • Martin
      • PRS Guitars
      • Sigma
      • Takamine
      • Tanglewood
      • Taylor
      • Yamaha
      • Več akustičnih blagovnih znamk
    • Vrste akustičnih kitar

      • Akustične kitare
      • Elektro-akustične kitare
      • Akustična kitare v kompletih
      • Akustične kitare za začetnike/ce
      • Klasične kitare
      • Potovalne kitare
      • Otroške kitare
      • Akustične kitare za levičarje/ke
      • 12-strunske akustične kitare
      • Akustične bas kitare
      • Kitare zaobljenega hrbta

      Ljudska glasbila

      • Bandžo
      • Bouzouki
      • Mandoline
      • Resonančne kitare
      • Ukulele
    • Ojačevalci po blagovnih znamkah

      • Gear4music
      • Hartwood
      • SubZero
      • AER
      • Boss
      • Fender
      • Fishman
      • Laney
      • Marshall
      • Orange Amps
      • Roland
      • Yamaha
      • Več akustičnih ojačevalcev
    • Oprema za ojačevalce

      • Kovčki za ojačevalce
      • Deli in rezervni deli
      • Stojala za ojačevalce

      Oprema za pedale

      • Plošče za pedale
      • Patch kabli
      • Nožni kontrolerji
      • Kabli za razdelitev moči
      • Napajalniki

      Akustični pedali

      • Chorus pedali
      • Compressor pedali
      • Delay pedali
      • Drum Machine pedali
      • EQ pedali
      • Expression pedali
      • Line Selector pedali
      • Looper pedali
      • Multi Effects pedali
      • Octave pedali
      • Preamp pedali
      • Reverb pedali
      • Tuner pedali
      • Vocal Effects pedali
      • Več akustičnih pedalov

      Dodatki za akustično kitaro

      • Kompleti opreme
      • Torbe in kovčki
      • Kabli
      • Kapodastri
      • Čiščenje & orodja
      • DVD-ji & poučevanje
      • Naprave za vadbo rok
      • Deli in rezervni deli
      • Trzalice
      • Odjemniki zvoka
      • Drsniki
      • Stojala
      • Pasovi
      • Strune
      • Uglaševalci
      • Več opreme

      Razprodaja akustičnih kitar in opreme

  • Bas kitare

      Blagovne znamke bas kitar

      • Gear4music
      • G4M
      • Hartwood
      • Epiphone
      • ESP
      • Fender
      • Fender Custom Shop
      • Ibanez
      • Jackson
      • Music Man
      • Sandberg
      • Schecter
      • Squier by Fender
      • Sterling by Music Man
      • Warwick
      • Yamaha
      • Več bas blagovnih znamk
    • Vrste bas kitar

      • Bas kitare v kompletih
      • Bas kitare za začetnike
      • Akustične bas kitare
      • Otroške bas kitare
      • Bas kitare brez prečk
      • Bas kitare za levičarje/ke
      • DIY bas kitare
      • Bas kitare votlega trupa
      • Bas kitare s kratko lestvico

      Basi razširjenega obsega

      • 5-strunske bas kitare
      • 6-strunske bas kitare
      • 7-strunske bas kitare
      • 8-strunske bas kitare
      • 12-strunske bas kitare
      • Več-lestvične bas kitare
    • Bas ojačevalniki 

      • Gear4music
      • Eden
      • Ampeg
      • Ashdown
      • Darkglass
      • Fender
      • Laney
      • Markbass
      • Orange
      • TC Electronic
      • Več bas ojačevalcev

      Vrste bas ojačevalcev

      • Kombo bas ojačevalci
      • Bas ojačevalne glave
      • Bas ojačevalci na elektronke
      • Bas zvočne skrinje
      • Bas ojačevalni kompleti
      • Bas ojačevalci za vajo
    • Oprema za bas ojačevalce

      • Pokrovi za bas ojačevalce
      • Nožna stikala
      • Deli in rezervni deli

      Dodatna oprema za bas pedale

      • Plošče s pedalami
      • Patch kabli
      • Nožni kontrolerji
      • Kabelski razdelilniki moči
      • Napajalniki

      Pedali za bas kitaro

      • Amp Simulator pedali
      • Synth pedali
      • Boost pedali
      • Chorus pedali
      • Compressor pedali
      • Distortion pedali
      • EQ pedali
      • Filter pedali
      • Fuzz pedali
      • Multiefekt pedali
      • Octave pedali
      • Overdrive pedali
      • Preamp pedali
      • Volumen pedali
      • Wah pedali
      • Več bas pedalov

      Bas oprema

      • Torbe in kovčki
      • Kabli
      • Čiščenje in orodja
      • DVD-ji & poučevanje
      • Zaščita ušes
      • Ročni trenerji
      • Deli in rezervni deli
      • Izbiramo
      • Pickupi
      • Stojala
      • Trakovi
      • Strune
      • Uglaševalci
      • Brezzicni sistemi

      Razprodaja bas kitar

  • Bobni in tolkala

      Vrste elektronskih kompletov

      • Začetnik
      • Napredni
      • Strokovno
      • Paketi
      • Sestavite svoj komplet

      Kompleti elektronskih bobnov

      • Gear4music
      • Alesis
      • Ef-Note
      • Pearl
      • Roland
      • Yamaha
      • Zildjian ALCHEM-E

      Dodatna oprema za e-bobne

      • Moduli za e-bobne
      • Monitorji za bobne
      • Deli in rezervni deli

      Elektronski bobni z blazinicami

      • Padi za tolkala
      • Padi za sampling
      • Namizni kompleti bobnov
    • Seti akustičnih bobnov po vrsti

      • Začetniški seti bobnov
      • Popolni seti bobnov
      • Seti bobnov v kompletih
      • Kompleti ogrodij bobnov
      • Prenosni
      • Otroški seti bobnov
      • Vadbene plošče

      Kompleti akustičnih bobnov

      • Gear4music
      • Premier
      • DW Drums
      • Gretsch Drums
      • Ludwig
      • Mapex
      • Natal
      • Pearl
      • Tama
      • Yamaha
      • Več akustičnih kompletov

      Hibridno bobnanje

      • Sprožilci za e-bobne
      • Pretvorba setov
      • Sprožilni padi
      • Sprožilni pedali
    • Činele

      • Hi-Hats
      • Crash
      • Ride
      • Paketi činelov
      • Kitajska
      • Splash
      • Učinki
      • Nizka glasnost

      Snare bobni

      • Standard
      • Deep
      • Signature
      • Piccolo
      • Popcorn

      Posamezni bobni

      • Bas bobni
      • Tom bobni
      • Talni tom bobni
      • Gong bobni
      • Oktobani
      • Rototom bobni
    • Strojna oprema za bobne

      • Objemke & držala
      • Stojala za činele
      • Regali za bobne
      • Kompleti strojne opreme
      • Sklopke
      • Hi-Hat stojala
      • Pedali za kick boben
      • Stojala za snare bobne
      • Stoli za bobne
      • Stojala za tom bobne
      • Več hardverja

      Dodatki za bobne

      • Torbe in kovčki
      • Oprema za bas boben
      • Oprema za činele
      • Dušilci za bobne
      • Opne za bobne
      • Preproge za bobne
      • Bobnarske palice
      • Deli in rezervni deli
      • Vadbene plošče
      • Žice in vrvi za snare
      • Več dodatne opreme za bobne
    • Tolkala

      • Pribor & dodatna oprema
      • Cajoni
      • Zvonci
      • Tolkala za marše
      • Kompleti tolkal
      • Zvočna terapija
      • Več tolkal

      Svetovna tolkala

      • Bongo bobni
      • Konga bobni
      • Darbuka bobni
      • Djembe
      • Več svetovnih tolkal

      Okvirni bobni

      • Bendir bobni
      • Bodrani
      • Ročni bobni
      • Ocean bobni
      • Tar bobni

      Ročna tolkala

      • Cabase
      • Marakasi
      • Shakerji
      • Tamburini
      • Triangli
      • Več ročnih tolkal

      Samba tolkala

      • Caixa bobni
      • Pandeiro bobni
      • Surdo bobni
      • Tamborim bobni
      • Več Samba tolkal

      Intonirana tolkala

      • Gong palice
      • Metalofoni
      • Marimbe
      • Tank bobni
      • Vibrafoni
      • Ksilofoni
      • Več intoniranih tolkal

      Razprodaja bobnov

  • Klavirji in klaviature

      Blagovne znamke klavirjev

      • Gear4music
      • G4M
      • Alesis
      • Casio
      • Kawai
      • Korg
      • Nord
      • Rhodes
      • Roland
      • Vikont
      • Yamaha

      Digitalni klavirji

      • Digitalni pokončni klavirji
      • Digitalni klavirji
      • Odrski klavirji
      • Digitalni prenosni klavirji
      • Hibridni klavirji
      • Otroški klavirji
      • Klavirji v paketni ponudbi
      • Sestavite svoj paket
    • Blagovne znamke klaviatur

      • Gear4music
      • G4M
      • Casio
      • Korg
      • Roland
      • Vikont
      • Yamaha

      Klaviature

      • Klaviature za domačo uprabo
      • Aranžerske klaviature
      • Otroške klaviature
      • Paketi s klaviaturami
      • Orgle
      • Delovne postaje
    • MIDI klaviature

      • G4M
      • SubZero
      • Akai
      • Alesis
      • Arturia
      • Korg
      • M-Audio
      • Native Instruments
      • Nektar Technologies
      • Novation
      • Roland
      • Več MIDI tipkovnic
    • Blagovne znamke sintentizatorjev

      • Arturia
      • Behringer
      • Korg
      • Moog
      • Novation
      • Roland
      • Yamaha
      • Več Synth ključev
    • Dodatki

      • Ojačevalci za klaviature
      • Torbe in kovčki
      • Kabli
      • Čiščenje
      • DVD-ji in učenje
      • Razširitveni moduli
      • Darila in oblačila
      • Slušalke
      • Luči
      • Pedala
      • Napajalniki
      • Stojala
      • Stoli

      Razprodaja klaviatur

  • Orkestralna glasbila

      Pihala

      • Blokflavta
      • Piccolo
      • Flavte
      • Klarineti
      • Oboe
      • Cor Anglais
      • Fagot
      • Saksofoni
      • Dude
      • Orglice
      • Harmonike
      • Melodike
      • Okarine
      • Electronski veter
    • Strunski instrumenti

      • Violine
      • Viole
      • Violončela
      • Kontrabas
      • Harfe
      • Klasične kitare

      Električna godala

      • Električne violine
      • Električne viole
      • Električna Violončela
      • Električni kontrabasi

      Svetovni instrumenti

    • Trobila

      • Kornet
      • Trobenta
      • Krilni rog
      • Francoski rog
      • Tenor rogovi
      • Bariton
      • Evfonij
      • Pozavna
      • Tuba
    • Tolkala

      • Concert Bobni
      • Činele
      • Metalofoni
      • Gongi
      • Marimbe
      • Timpani
      • Triangel
      • Ksilofoni

      Pihala - dodatna oprema

      • Trstičje
      • Ustniki
      • Stojala
    • Godala - dodatna oprema

      • Strune
      • Loki
      • Kolofonija

      Trobila - dodatna oprema

      • Stojala
      • Ustniki
      • Mute

      Pribor

      • Torbe in kovčki
      • Metronomi
      • Stojala za note
      • Uglaševala
      • Učenje in DVD-ji
      • Življenjski slog in darila
      • Stole

      Razprodaja orkesterskih glasbil

  • Zvok v živo & razsvetljava

      Sistemi za javno ozvočenje

      • Prenosni sistemi za javno ozvočenje
      • Kolonski sistemi javnega ozvočenja
      • Sistemi za javno ozvočenje

      Zvočniki za javno ozvočenje

      • Aktivni PA zvočniki
      • Pasivni zvočniki PA
      • Paketi zvočnikov
      • Talni monitorji
      • Globokotonski zvočniki
      • Končne stopnje

      Mikrofoni

      • Vokalni mikrofoni
      • Dinamični mikrofoni
      • Kondenzatorski mikrofoni
      • Mikrofoni za glasbila
      • Mikrofoni za kamero
      • Paketi z live mikrofoni

      Stroji za karaoke

    • Brezžični sistemi

      • brezžični mikrofonski sistemi
      • Wireless instrumentni sistemi
      • Brezžični prenos
      • Komponente brezžični sistema
      • brezžični sistemski dodatki
      • Oprema za tiho diskoteko

      In-Ear monitorji

      • Sistemi za nadzor
      • Komponente sistema monitorja
      • In-ear slušalke

      Obdelava signalov

      • Kompresorji
      • Efekti
      • Izenačevalniki
      • Predvajalniki MIDI
      • Noise Gates
      • Crossoverji
      • Vokalni efekti

      Mešalniki PA 

      • Analogne mešalne mize
      • Digitalni mešalniki
      • Mešalne mize z ojačevalcem
      • Vgradne mešalne mize
      • Stage Boxes
    • Slušalke

      • Zaprte slušalke

      DI škatle

      • Aktivni zvočniki
      • Pasivni zvočniki

      Avdio snemalniki

      • Ročni snemalniki
      • Snemalniki z več posnetki
      • Video snemalniki
      • Pribor za snemalnike
      • Dodatki za fotoaparate

      Namestitvena avdio oprema

      Uprizoritev & Konstrukcija

      • Uprizoritev
      • Trussing
      • Stojala za bobne
      • Plesna tla
      • Pribor za uprizoritev
    • Dodatna oprema za zvok v živo

      • Kabli
      • Slušna zaščita
      • Vozički za opremo
      • Flight Case Hardware
      • Pribor za mikrofon
      • Stojala za mikrofone
      • Dodatki za mešalce
      • Stojala za mešalce
      • Torbe in kovčki
      • Dodatna oprema za zvočnike
      • Stojala za zvočnike

      Scenska razsvetljava

      • LED Par reflektorji
      • Svetilne letve
      • Svetila z gibljivo glavo
      • Par Bars
      • Osvetlitev za zabave
      • Kompleti scenske razsvetljave
      • Profilna svetila in žarometi

      Svetlobni efekti

      • Gobo luči
      • LED svetlobni učinki
      • Laserji
      • Zrcalna žoge
      • Več učinkov
      • Luči strobe
    • Učinkoviti stroji

      • Dimne naprave
      • Bubble stroji
      • Konfeti topovi
      • Snežni stroji

      Kontrolerji

      • DMX kontrolerji
      • Osvetlitev daljinskega upravljalnika
      • Wireless DMX
      • DMX vmesniki

      Kabli in dodatki

      • Tekočine in polnila
      • Torbe in torbe za razsvetljavo
      • Kabli za razsvetljavo
      • Objemke za razsvetljavo
      • Stojala
      • Zrcalni motorji
      • Varnostna oprema
      • Stenske svetilke in žarnice

      Razprodaja ozvočevalne opreme

  • Studio in produkcija

      Avdio vmesniki

      • USB avdio vmesniki
      • Thunderbolt avdio vmesniki
      • Firewire avdio vmesniki
      • iPhone & iPad avdio vmesniki
      • Paketi avdio vmesnikov

      Avdio mešalne mize

      • Analogne mešalne mize
      • Kompaktne mešalne mize
      • Digitalne mešalne mize
      • USB mešalne mize
      • Vgradne mešalne mize

      Studijske komponente

      • Avdio kompresorji
      • Kanalni trakovi
      • Večkanalni snemalniki
      • Predojačevalci
      • Več studijskih komponent
    • Studijski monitorji

      • Aktivni studijski monitorji
      • Pasivni studijski monitorji
      • Studijski subwooferji
      • Monitor kontrolerji
      • Sestavite svoj paket

      Mikrofoni

      • Kondenzatorski mikrofoni
      • Dinamični mikrofoni
      • Ribbon mikrofoni
      • Lampaški mikrofoni
      • USB mikrofoni
      • Mikrofonski kompleti
      • Več mikrofonov

      Studijske slušalke

      • Zaprte slušalke
      • In-ear slušalke
      • Odprte slušalke

      Avdio računalniki

      Kontrolerji

      • MIDI kontrolerji
      • MIDI klaviature
      • iPhone & iPad kontrolerji
      • Kontrolne komponente
      • Video mešalne mize

      Glasbena programska oprema

      • DAW
      • Vtičniki
      • Notna programska oprema
      • Urejanje zvoka
      • Posli s programsko opremo

      Studijsko pohištvo

      • Studijske mize
      • Akustična izolacija
      • Studijske omare
      • Studijska stojala
      • Studijski stoli

      Sintetizatorji

      • Analogni sintetizatorji
      • Digitalni sintetizatorji
      • Teremini

      Modularni sintetizatorji

      • Eurorack kovčki
      • Eurorack moduli
      • Modularni sistemi
      • Pol-modularni sintetizatorji
      • Modularne komponente
    • Studijska oprema

      • Studijske torbe & kovčki
      • Kabli
      • Stojala za opremo
      • Oprema za mikrofone
      • Stojala za mikrofone
      • Več opreme

      Znamke sintetizatorjev

      • Arturia
      • Behringer
      • Electron
      • Erica Synths
      • Korg
      • Moog
      • Novation
      • Roland
      • Sequential
      • Več znamk sintetizatorjev

      Sekvencerji

      • Akai
      • Arturia
      • Elektron
      • Korg
    • Ritem naprave

      • Alesis
      • Elektron
      • Korg
      • Roland
      • Več ritem naprav

      Samplerji

      • Akai
      • Elektron
      • Korg
      • Roland
      • Več semplerjev

      Oprema za sintetizatorje

      • Torbe & kovčki
      • Enote z efekti
      • Expression pedali
      • MIDI vmesniki
      • Stojala za sintetizatorje

      Razprodaja studijske opreme

  • Glasbena programska oprema

      DAW-i

      • Ableton
      • Avid
      • Fender Studio Pro
      • Image Line
      • Cubase
      • Bitwig
      • Propellerhead
      • Magix
    • Virtualni instrumenti

      • Sinhronizacijski vtičniki
      • Vtičniki za bobne
      • Vtičniki za ključe
      • Sampler Vtičniki
      • Vtičniki za strune
      • Vtičniki sekvencerja
      • Vokalni vtičniki
      • Orkestrski vtičniki
      • Vtičniki za kitaro
      • Vtičniki za bas
      • Paketi

      Blagovne znamke instrumentov

      • Arturia
      • Cherry Audio
      • EastWest
      • GForce
      • Komplete
      • Roland
      • Spitfire Audio
      • Toontrack
      • Universal Audio
      • u-he
      • XLN Audio
    • Vtičniki za efekte

      • EQ
      • Kompresor
      • Reverb
      • Delay
      • Več učinkov
      • Simulacije ojačevalnikov
      • Kanalski trakovi
      • Izkrivljanje
      • Obvladovanje
      • Obdelava vokalov
      • Paketi

      Učinki blagovnih znamk

      • Antares
      • Arturia
      • Celemony
      • FabFilter
      • iZotope
      • Moog
      • Solid State Logic
      • Soundtoys
      • Strymon
      • Synchro Arts
      • Universal Audio
    • Več programske opreme

      • DJ programska oprema
      • Urejanje zvoka
      • Razširitveni paketi
      • Vzorčni paketi
      • Programska oprema za zapisovanje
      • Učna gradiva
      • Video programska oprema
      • Programska oprema Clearance
      • Več vtičnikov

      Ponudba programske opreme

  • DJ oprema

      DJ blagovne znamke

      • Pioneer DJ
      • Denon DJ
      • AlphaTheta
      • Rane
      • Native Instruments
      • Numark
      • Hercules
      • Roland
      • Technics
    • DJ kontrolerji

      • DJ sistemi vse-v-enem
      • Programska oprema DJ Controllers
      • Pioneer DJ Controllers
      • Denon DJ Sistemi
      • Numark DJ Controllers
      • Paketi DJ kontrolerjev

      DJ predvajalniki

      • DJ gramofoni
      • CD predvajalniki
      • MP3 predvajalniki
      • DJ kompleti

      DJ mešalne mize

      • 2-kanalne DJ mešalne mize
      • 4-kanalne DJ mešalne mize
      • Rotacijske in butične mešalne mize
      • Pioneer DJ Mešalne mize
    • DJ slušalke

      • AIAIAI DJ slušalke
      • Numark DJ slušalke
      • Pioneer DJ slušalke
      • Sennheiser DJ slušalke

      DJ pohištvo

      • DJ kabine
      • DJ stojala za prenosnike
      • DJ stojala za zvočnike
      • DJ stojala za mikrofone

      DJ dodatna oprema

      • DJ torbe in kovčki
      • DJ kabli
      • Pokrivala za DJ opremo
      • Pribor za DJ razsvetljavo
      • Pribor za DJ mešalne mize
      • DJ programska oprema
    • Dodatna oprema za vinilke

      • Kontrolne vinilke
      • Vzdrževanje vinilk
      • Uteži za vinilke
      • Podloge proti drsenju
      • Gramofonske igle
      • Gramofonske odjemalke

      Mobilni DJ

      • DJ zvočniki
      • DJ kompleti za javno ozvočenje
      • DJ mikrofoni
      • DJ luči
    • DJ enote z efekti

    • Scratch DJ

      • Scratch mešalne mize
      • Scratch igle
      • Scratch vinilke

      Razprodaja DJ opreme

  • Zvočni sistemi za dom

      Slušalke

      • In-ear
      • On-ear
      • Over-ear
      • Wireless slušalke
      • Slušalke z izolacijo hrupa
    • Hi-Fi

      • Hi-Fi zvočniki
      • Gramofoni
      • CD predvajalniki
      • Shranjevanje vinila

      Domači kino

      • Pohištvo
      • Projektorji
      • Soundbar zvočniki
      • AV dodatki
    • Oprema za zabave

      • Naprave za karaoke
      • Strankarski govorci
      • Luči za zabave
      • Stroji za učinke

      Prenosni avdio

      • Bluetooth zvočniki
      • Prenosni zvočniki
    • Oprema za snemanje poddaj

      • Mikrofoni za snemanje poddaj
      • Paketi za snemanje poddaj

      Namestitvena avdio oprema

      • Zvočniki
      • Kompleti
      • Ojačevalci
      • Dodatna oprema
    • Darila

      • Domača oprema
      • Oblačila
      • Dodatki
      • Tehnična darila

      Blagovne znamke audio sistemov

      • AVCOM
      • Crosley
      • Gadhouse
      • ifi Audio
      • Kanto
      • Lenco
      • Marshall
      • V-Moda

      Čiščenje domačega zvoka

  1. Home >
  2. Električne kitare >
  3. Dodatki za kitare >
  4. Čiščenje in pripomočki

Čiščenje kitare in orodja

Ohranite videz in funkcionalnost svoje opreme. Orodja za čiščenje kitare zagotavljajo vse, kar potrebujete za vzdrževanje kitare ali basa.

Ohranite videz in funkcionalnost svoje opreme. Orodja za čiščenje kitare zagotavljajo vse, kar potrebujete za vzdrževanje kitare ali basa.

Pokrivajo laki, maziva, rezalniki kablov, elektronski testerji in drugo, tako da lahko opravljate katero koli delo. Kot vedno, je vse skupaj tudi z triletno garancijo.

Prikazanih 40 od 250 izdelkov

Set za vzdrževanje kitare in navijalo za strune 30 ml

Set za vzdrževanje kitare in navijalo za strune 30 ml
Priročno, cenovno ugodno vzdrževanje kitare
3,55 €
20 + na zalogi

Guitar Polish & Cleaner by Gear4music, 50ml

Guitar Polish & Cleaner by Gear4music, 50ml
7,98 €/100ml
3,99 €
20 + na zalogi

Set za vzdrževanje kitare in navijalo za strune, 100 ml

Set za vzdrževanje kitare in navijalo za strune, 100 ml
0,59 £/10 ml
5,92 €
20 + na zalogi

Ernie Ball 4222 Guitar Polish & Cloth

Ernie Ball 4222 Guitar Polish & Cloth
7,11 €/100ml
8,10 €
6 na zalogi

Dunlop Formula 65 Guitar Polish & Cleaner, 1 Fluid Oz

Dunlop Formula 65 Guitar Polish & Cleaner, 1 Fluid Oz
33,83 €/100ml
10,15 €
7 na zalogi

Dunlop System 6503 Body And Fingerboard Cleaning Kit

Dunlop System 6503 Body And Fingerboard Cleaning Kit
13,07 €/100ml
30,85 €
Več na poti

Krpa za poliranje glasbil

Krpa za poliranje glasbil
Flanelasta rokavica brez muck
2,36 €
20 + na zalogi

Guitar String Cleaner & Conditioner by Gear4music, 50ml

Guitar String Cleaner & Conditioner by Gear4music, 50ml
9,98 €/100ml
4,99 €
20 + na zalogi

Guitar Lemon Oil by Gear4music, 50ml

Guitar Lemon Oil by Gear4music, 50ml
9,98 €/100ml
4,99 €
20 + na zalogi

D'Addario Lemon Oil Cleaner

D'Addario Lemon Oil Cleaner
9,61 €/100ml
5,67 €
2 na zalogi

Dunlop Formula 65 Lemon Oil, 1 Fluid Oz

Dunlop Formula 65 Lemon Oil, 1 Fluid Oz
20,50 €/100ml
6,15 €
20 + na zalogi

Fender Slick String Cleaner

Fender Slick String Cleaner
Obnovi in podaljša življenjsko dobo strun za dolgotrajno zmogljivost
8,30 €
Več na poti

GHS Fast Fret String Lubricant, 4oz

GHS Fast Fret String Lubricant, 4oz
Osnovno čistilo in mazivo za strune
9,60 €
11 na zalogi
PRAVKAR DODANO

Music Nomad Fretboard F-ONE Oil - Cleaner & Conditioner

Music Nomad Fretboard F-ONE Oil - Cleaner & Conditioner
16,42 €/100ml
9,85 €
2 na zalogi

D'Addario XLR8 String Lubricant/Cleaner

D'Addario XLR8 String Lubricant/Cleaner
Odpravlja trenje za hitrejše igranje
10,15 €
4 na zalogi

Fender Magično olje za pražnice

Fender Magično olje za pražnice
9,44 €/100ml
10,76 €
Na voljo za naročilo

MusicNomad FRINE Fret Polish

MusicNomad FRINE Fret Polish
40,37 €/100ml
12,11 €
Na zalogi pri našem dobavitelju
PRAVKAR DODANO

Music Nomad Tune-It, String Instrument Lubricant

Music Nomad Tune-It, String Instrument Lubricant
Ohranite svoj instrument izjemno trden, uglašen in z brezhibnim zvokom
12,20 €
5 na zalogi
PRAVKAR DODANO

Music Nomad The Guitar One - All in 1 Cleaner, Polish & Wax

Music Nomad The Guitar One - All in 1 Cleaner, Polish & Wax
Vse, kar potrebujete za čiščenje, poliranje in voskanje, v eni steklenički
15,42 €
2 na zalogi

Big Bends Lil Luber Ultra Nut Sauce .5cc

Big Bends Lil Luber Ultra Nut Sauce .5cc
13,50 €/0.5ml
17,80 €
Na voljo za naročilo

Guitar Neck Rest and Work Mat by Gear4music

Guitar Neck Rest and Work Mat by Gear4music
Vzdrževanje kitare je preprosto
19,99 €
20 + na zalogi
PRAVKAR DODANO

Music Nomad Frine Fret Polishing Kit, Bundle

Music Nomad Frine Fret Polishing Kit, Bundle
Ohranite svoje prečke brezhibne s tem priročnim kompletom za poliranje
20,40 €
6 na zalogi

DAddarioHumidipak Std Replacement, 3 Pack

DAddarioHumidipak Std Replacement, 3 Pack
Ščiti pred zvijanjem in razpokami
20,57 €
Na zalogi pri našem dobavitelju

Dunlop Formula 65 Finger Board Care Kit

Dunlop Formula 65 Finger Board Care Kit
9,94 €/100ml
23,45 €
1 na zalogi

Ernie Ball Instrument Care 3-Pack with Microfibre Cloth

Ernie Ball Instrument Care 3-Pack with Microfibre Cloth
Čistilo za strune podaljša življenjsko dobo strun
23,73 €
Na voljo za naročilo

Taylor Guitar Dehumidifier

Taylor Guitar Dehumidifier
Izdelano iz 100 % naravnega bambusovega oglja
23,73 €
Na voljo za naročilo

Martin 18A0135 Satin Guitar Cleaner

Martin 18A0135 Satin Guitar Cleaner
Podaljšajte življenjsko dobo zaključnega sloja vaše kitare zahvaljujoč čisti in zaščitni zasnovi
26,10 €
3 na zalogi

Boveda Humidity Control Guitar Storage 4-Pack, 49% 70g

Boveda Humidity Control Guitar Storage 4-Pack, 49% 70g
Ščiti vašo kitaro pred zvijanjem in pokanjem med shranjevanjem
26,10 €
Na zalogi pri našem dobavitelju

D'Addario PW-HPK-03 Humidipak Restore Kit

D'Addario PW-HPK-03 Humidipak Restore Kit
Oživi izjemno suhe kitare in kovčke
33,85 €
Na zalogi pri našem dobavitelju

D'Addario Humidipak samodejni sistem za nadzor vlažnosti (za kitaro)

D'Addario Humidipak samodejni sistem za nadzor vlažnosti (za kitaro)
Ščiti pred zvijanjem in razpokami
39,15 €
Na zalogi pri našem dobavitelju

Dunlop Formula 6504 Guitar Tech Care Kit

Dunlop Formula 6504 Guitar Tech Care Kit
11,27 €/100ml
40,00 €
5 na zalogi

Dunlop System 6500 Guitar Care and Maintenance Kit

Dunlop System 6500 Guitar Care and Maintenance Kit
8,48 €/100ml
50,20 €
4 na zalogi
PRAVKAR DODANO

Music Nomad Guitar Work Station

Music Nomad Guitar Work Station
Varno popravilo s nedrsečo površino za boljši oprijem
58,20 €
Na zalogi pri našem dobavitelju

D'Addario PW-ECK-01 Instrument Care Kit

D'Addario PW-ECK-01 Instrument Care Kit
Vsebuje vse bistveno za ohranjanje vašega instrumenta v popolnem stanju
91,25 €
2 na zalogi
PRAVKAR DODANO

Music Nomad Precision Setup Gauge Set - 6 pc.

Music Nomad Precision Setup Gauge Set - 6 pc.
Preprosto za sledenje z navodili po korakih
93,80 €
4 na zalogi

Music Nomad Set pil za kobilico z diamantnim premazom

Music Nomad Set pil za kobilico z diamantnim premazom
Diamantni premaz hkrati reže in polira utore sedla
139,00 €
5 na zalogi
PRAVKAR DODANO

Music Nomad Keep It Simple, Setup (KISS) Starter Kit Bundle

Music Nomad Keep It Simple, Setup (KISS) Starter Kit Bundle
Vrhunsko optimizirana nastavitev s šestdelnim kompletom gauge
295,50 €
1 na zalogi
PRAVKAR DODANO

Music Nomad Ultimate At Home Work Station - 11 pieces

Music Nomad Ultimate At Home Work Station - 11 pieces
102,50 €/100ml
307,50 €
1 na zalogi
NOVA IZDAJA

Razstavna vitrina G4M ClimateLock za električne in akustične kitare

Razstavna vitrina G4M ClimateLock za električne in akustične kitare
Aktivni nadzor vlažnosti ščiti vašo kitaro
712,00 €
20 + na zalogi

Kitarsko navijalo za strune od Gear4music

Kitarsko navijalo za strune od Gear4music
Pospeši menjavo strun
1,18 €
20 + na zalogi
Oglejte si več izdelkov

Več dodatkov za kitare

  • Paketi dodatkov
  • Torbe in primeri
  • Kabli
  • Kapos
  • DVD-ji in šolnina
  • Zaščita za ušesa
  • Ročne vadbe
  • Darila in oblačila
  • Kitajski vmesniki
  • Nike kitare
  • Deli in rezervni deli
  • Izbira
  • Pikapolonice
  • Diapozitivi
  • Stojala
  • Jermeni
  • Strune
  • Tunerji
  • Brezžični sistemi
Prebrskaj vse Sennheiser Equipment Brskajte po vseh mikrofonih, slušalkah in monitorjih Shure Prebrskajte vse Akai Professional DJ in produkcijsko opremo Prebrskajte vse Pioneer DJ opreme Prebrskajte vse Gibson kitare in dodatke Brskajte po vseh Marshall ojačevalcih in dodatkih
Apple Pay image Visa image Mastercard image Payment card image Google Pay image Paypal image
MasterCard SecureCode
Verified by Visa
  • Kitare
  • Bobni
  • Klaviature
  • Orkestralna glasbila
  • Studio
  • Live & PA

Gear4music Limited

Registriran naslov: Holgate Park Drive, York, United Kingdom, YO26 4GN UK Matična številka podjetja 03113256 Davčna številka 40269345 Gear4music (Holdings) plc je navedena na AIM, del London Stock Exchange.
Kliknite tukaj za obisk naše investitorske spletne strani.
  • 70.249 izdelkov od
    1.152 proizvajalcev

Računi

Izobraževalni račun

Vpiši se

Informacije

Preklic naročila

Začnite z vračilom

Začnite menjavo

Pravila in pogoji

Zasebnost in piškotki

Pravilnik o pregledih potrošnikov

Zemljevid mesta

Sodobna izjava o suženjstvu

Preklopite na mobilno spletno mesto

© Gear4music 2003 - 2026

Izberite svojo državo in jezik za prikaz lokalnih cen in možnosti dostave.

  • BelgiëNLFRDEEN
  • Česká republikaCSEN
  • DanmarkDAEN
  • DeutschlandDEEN
  • EspañaESEN
  • FranceFREN
  • IrelandEN
  • ItaliaITEN
  • NederlandNLEN
  • NorgeNOEN
  • ÖsterreichDEEN
  • PolskaPLEN
  • PortugalPTEN
  • Republika SlovenijaSLEN
  • SchweizDEFRITEN
  • SlovenskoSKEN
  • SuomiFIEN
  • SverigeSVEN
  • United KingdomEN
  • U.S.A.ENES